13
Luty
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Nowe w Łodzi - projekt Ilumino_ILUMINOŁódź to miasto specyficzne. Czym zasłużyło sobie na to miano? Niepowtarzalną, przemysłową architekturą, będącą rezultatem jej gwałtownego rozwoju w XIX wieku. Czy kiedy patrzysz na te imponujące, ozdobione pięknym detalem architektonicznym kamieniczki i pałace, marzysz o zamieszkaniu w nich? Zapewne Twój entuzjazm wzrasta, gdy pomyślisz, jak bardzo przestronne mieszczą się tam pokoje. Wysoko zawieszone, inkrustowane sufity, duże, piękne okna i piece kaflowe… Kiedy jednak pomyślisz o ogrzewaniu tego wszystkiego, umiłowanie dla piękna przegrywa z praktycyzmem. Trudno mieszkać w pięknym, lecz niezwykle chłodnym mieszkaniu. W efekcie wybierasz mieszkanie na obrzeżach, podłączone do centralnej sieci ciepłowniczej.

Nowoczesne ogrzewanie i nie tylko

Jest jeszcze jedna możliwość. Od pewnego czasu w Łodzi jest głośno na temat nowego centrum mieszkaniowego Ilumino. Osiedle mieści się na ulicy Kilińskiego, w niewielkiej odległości od mającego powstać Dworca Przesiadkowego. Słowem, nowe apartamenty budowane są w samym centrum Łodzi! Co najważniejsze, wyposażono je w nowoczesne ogrzewanie, na które składają się termostatyczne grzejniki panelowe. Ilumino zostało doskonale wkomponowane w łódzką infrastrukturę. Nie dość, że masz 5 minut do Piotrkowskiej i Nowego Centrum Łodzi EC1, to jeszcze wokół mnóstwo zieleni! Więcej informacji tutaj: http://ilumino.com.pl/

Standard wykończenia

Jak będą wyglądały nowe mieszkania? To Twoim zadaniem jest nadać im charakter i umeblować. Dziś wiemy jedno: każde z nich jest wyposażone w antywłamaniowe przeciwpożarowe drzwi oraz okna PCV. Ponadto, niektóre z nich zawierają balkony i przeszklone loggie, z których możesz oglądać tętniące życiem miasto. Całość jest ocieplona za pomocą styropianu i wełny naturalnej, a także wyposażona w izolację akustyczną, która tłumi dźwięki o natężeniu do 30db. Już nie musisz się obawiać, że w nocy usłyszysz, jak Twój sąsiad krzyczy lub chrapie!

Wybranie nowopowstającego osiedla jako miejsce na mieszkanie jest świetnym wyborem. Bez wyrzeczeń czy kompromisów. Do dyspozycji masz bowiem nowoczesne apartamenty położone w centrum miasta. Nie musisz już wybierać pomiędzy źle ocieploną kamienicą a odległym od „starówki” mieszkaniem w bloku na dalekim osiedlu. W Ilumino masz wszystko, czego potrzebujesz. Świetną lokalizację, nowe budownictwo, nowoczesną technologię grzewczą i bezpieczeństwo.

Categories: Nieruchomości

Comments are closed.